Ćwiczenia na przyrządach

Zachęcamy do ćwiczeń na przyrządach aerobowo-siłowych, które pomogą wzmocnić siłę i wytrzymałość mięśni całego ciała

 

ORBITREK – urządzenie umożliwia wykonywanie ćwiczeń będących połączeniem biegania i jazdy na rowerze z równoczesną pracą ramion. Umożliwia trening bez urazowy, przyjazny dla stanów kolanowych i biodrowych. Polecany dla osób chcących wykonywać ćwiczenia aerobowe, pomagające spalić tkankę tłuszczowa i poprawiające kondycję.

 

 

WIOŚLARZ – podczas treningu na wioślarzu wzmocnione są wszystkie ważne grupy mięśni a szczególnie grzbietu (pleców) i barków. Trening podnosi sprawność układu krążenia a tym samym poprawia zdolność dotlenienia tkanek. Pomaga szybciej osiągnąć redukcję tkanki tłuszczowej.

 

 

BIEŻNIA – profesjonalna bieżnia zapewnia komfortowy trening chodziarski i biegowy z regulacją kata nachylenia. Posiada 9 programów treningowych i zakres prędkości od 1 do 16 km/h. Panel sterowania informuje o spalonych kaloriach, przebytym dystansie, prędkości poruszania, czasie i tętnie.

 

 

ROWER – trening na ergometrze wpływa na dobre samopoczucie i sprawność, wzmacniając siłę i wytrzymałość mięśni nóg zapobiegamy zaburzeniom chodzenia.

 

 

STEPPER – przy pomocy steppera możemy wzmocnić jednocześnie mięśnie nóg i pośladków oraz sprawność serca i układu krążenia. Urządzenie to w przeciwieństwie do biegania i chodzenia po schodach nie obciąża nadmiernie stawów, dlatego mogą go używać osoby z dużą nadwagą.

 

 

MASSAGER – przy pomocy urządzenia możliwy jest masaż taśmą poszczególnych partii ciała od stóp przez nogi, pośladki, biodra aż po plecy i barki. Podczas masażu usuwane jest napięcie mięśni, wspomagany jest obieg krwi oraz usuwane są zbędne substancje.

akun pro jepang