O Centrum

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego "Kresowiak" w Horyńcu-Zdroju to sanatorium położone w miejscowości uzdrowiskowej w północno-wschodniej części województwa podkarpackiego (260 m n.p.m.) w otoczeniu malowniczych wzgórz i rozległych lasów Roztocza Południowego, przy granicy z Ukrainą.
Centrum oferuje pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, z dostępem do Internetu (WiFi), z TV, radiem, telefonem, czajnikiem (dwuosobowe pokoje „R1” mają większą powierzchnię, dodatkowo są wyposażone w lodówkę, wentylator, leżak i suszarkę do włosów);
W obiekcie Centrum znajduje się kompleks basenowy „Wodny Świat” z pełnowymiarowym basenem pływackim, basenem rehabilitacyjno-rekreacyjnym z hydroatrakcjami, zjeżdżalnią rurową, jaskinią solną i sauną fińską. Ofertę rehabilitacyjną Centrum oprócz typowych zabiegów uzdrowiskowych wzbogacają zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.
Ośrodek posiada własny park z wyznaczonymi ścieżkami spacerowymi i fontanną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Krajobrazowy intrygujący rzadkimi okazami fauny i flory w pełni ukazujący piękno i nieskażoną naturę Roztocza Południowego.
W czasie wolnym od zabiegów pacjenci mogą korzystać z biblioteki, siłowni, bilarda, tenisa stołowego i wypożyczalni rowerów, kijków Nordic Walking, boisk sportowych do piłki nożnej, siatkówki i badmintona. Organizowane są atrakcyjne wycieczki piesze i rowerowe po Roztoczu oraz autokarowe do Lwowa (wymagany paszport), Zamościa, Łańcuta, Leżajska, Przemyśla i Krasiczyna.

 

 

akun pro jepang