O Centrum

 Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS to ośrodek rehabilitacyjny mieszczący się w przestronnym budynku sanatoryjnym o wysokim standardzie.
 
 Marmurowy hol recepcyjny z efektownie wkomponowaną fontanną
i kompozycjami roślinnymi to wizytówka ośrodka.
 
Centrum oferuje pokoje jedno- i dwuosobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem, WC i umywalką, telewizor, radio, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nad bezpieczeństwem kuracjuszy czuwa dyżurujący przez całą dobę personel medyczny.
Ośrodek posiada własny park z wyznaczonymi ścieżkami spacerowymi i fontanną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Krajobrazowy intrygujący rzadkimi okazami fauny i flory w pełni ukazujący piękno i nieskażoną naturę Roztocza Południowego. 
W czasie wolnym od zabiegów pacjenci mogą korzystać z biblioteki, siłowni, bilarda, tenisa stołowego i wypożyczalni rowerów, kijków Nordic Walking, boisk sportowych do piłki nożnej, siatkówki i badmintona. Organizowane są atrakcyjne wycieczki piesze i rowerowe po Roztoczu oraz autokarowe do Lwowa (wymagany paszport), Zamościa, Łańcuta, Leżajska, Przemyśla i Krasiczyna.
 
W obiekcie Centrum znajduje się kryta pływalnia  “Wodny Świat” z pełnowymiarowym basenem pływackim, basenem rehabilitacyjno-rekreacyjnym z hydroatrakcjami, zjeżdżalnią rurową, jaskinią solną i sauną fińską. Ofertę rehabilitacyjną Centrum oprócz typowych zabiegów uzdrowiskowych wzbogacają zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.